Na našej stránke si viete nakúpiť aj bez registrácie, avšak s registráciou získate mnoho zaujímavých výhod množstevné zľavy, vernostné zľavy až do 15% VIAC O ZLAVÁCH alebo REGISTRÁCIA

Protectant-hĺbk.ochrana - matný 300 ml

Novinka
Značka: ARMOR-ALL
€7,70 –10 %
Protectant-hĺbk.ochrana - matný CZ/SK 300 ml
€7,70 –10 % €6,90
Skladom (10 ks)
Môžeme doručiť do:
13.6.2023

ARMOR ALL – hĺbková ochrana matná 300 mljednoduché čistenie a ochrana plastových, vinylových, gumových, drevených a kožených povrchov v automobile.

Detailné informácie

Podrobný popis

ARMOR ALL PRTOTECTANT – MATNÝ

Čistí, chráni a udržiava povrchy dlho ako nové. Produkt spomaľuje prirodzené opotrebovanie povrchov, ako je vinyl, guma, plast, vypracovávaná koža a lakované drevo.

TIPY A PRAKTIKY: Plast a guma na exteriéri vozidla sú tiež vystavené UV žiareniu! Pri každom umývaní auta sa uistite, že máte dostatočnú ochranu, aby vaše vozidlo vyzeralo čo najlepšie. V interiér vozidla používajte: prístrojová doska, kožené a vinylové poťahy, gumové tesnenia, plastové a drevené lišty, výplne dverí a ďalšie. Exteriér vozidla: bočnice pneumatík, nárazník, vinylové lišty dverí a ďalšie. V domácnosti: kožený a vinylový nábytok, batožina, kabelky a iné. Vonku: člny, športové vybavenie, záhradný nábytok, markízy, pneumatiky pre prívesy, a ďalšie.

Postup aplikácie: Pred použitím dobre pretrepte. Naneste na čistú handričku a rovnomerne rozotrite alebo nastriekajte priamo na povrch (pozri upozornenie). Prebytočnú tekutinu utrite. Aplikujte podľa potreby, aby ste zachovali vzhľad a ochranu povrchu.

Pozor! Používajte len podľa pokynov. Nepoužívať na sklo (môže spôsobiť rozmazanie), lak, textílie, tkaniny alebo podlahy (nebezpečenstvo pošmyknutia). Nepoužívať na behúne pneumatík, ovládacie prvky vozidla (volant, pedále, radiaca páka), sedadlá alebo sedlá kolies, pneumatiky bicyklov, brzdové bubny alebo iné povrchy, na ktorých môže hroziť riziko pošmyknutia

PRE NAJLEPŠIE VÝSLEDKY: Armor All Protectant  je možné nastriekať aj priamo na povrch a následne rozotrieť handričkou. Pre čo najlepší efekt nechajte nejaký čas pôsobiť. Po niekoľkých minútach sa kvapalina odparí a zostanú len aktívne zložky na ochranu a skrášlenie povrchu. V prípade potreby je možné prebytočnú tekutinu odstrániť jemným leštením suchou handričkou.

Objem: 300 ml

Hmotnosť: 0,344 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Široký sortiment autokozmetiky a príslušenstva

Armor All® Car Cosmetics je jednou z najpredávanejších značiek autokozmetiky a autodoplnkov na svete. Armor All® má dlhoročnú tradíciu vo výrobe autokozmetiky, ako sú

  • autošampóny,
  • leštidlá,
  • vosky,
  • čistiace a ochranné prostriedky na kožu a pod.

Produkty Armor All® sú navrhnuté tak, aby spomalili prirodzené starnutie interiéru a exteriéru auta. Odstraňujú nečistoty a chránia povrchy pred škodlivými látkami a UV žiarením.

Široká škála produktov na vinyl, gumu, plast, drevo a kožu zaisťuje, že Vaše auto bude plne udržiavané. Armor All® neustále rozširuje svoj sortiment. Na trh dodávame aj špeciálne špongie na umývanie áut, utierky z mikrovlákna, leštiace utierky, praktické čistiace utierky a iné autodiely. Rodina príslušenstva Armor All® poskytuje optimálny výkon produktov starostlivosti o vozidlo a udržiava Vaše vozidlo v špičkovom stave. Skromné začiatky 60. rokov minulého storočia odštartoval chemik Joe Palcher a jeho „zázračná receptúra“, ktorá chránila gumu, plasty a vinyl pred UV žiarením a ozónom