Na našej stránke si viete nakúpiť aj bez registrácie, avšak s registráciou získate mnoho zaujímavých výhod množstevné zľavy, vernostné zľavy až do 15% VIAC O ZLAVÁCH alebo REGISTRÁCIA

Oživovač pneumatík penový 400ml

Novinka
Značka: COYOTE
€5,20
Skladom (8 ks)
Môžeme doručiť do:
13.6.2023

COYOTE – Oživovač pneumatík penový 400 ml Prípravok na čistenie a ošetrenie pneumatík, vonkajších plastov a gumových častí vozidiel. Predlžuje životnosť pneumatík.

Detailné informácie

Podrobný popis

COYOTE Oživovač pneumatík penový 400 ml

Prípravok je určený na vyčistenie pneumatík. Čistí a vracia pôvodný vzhľad. Udržuje v elastickom stave. Obsahuje emulgovanou silikónovú zložku, ktorá sa zachytí na povrchu pneumatiky a vďaka odlišnému elektrickému náboju naviaže nečistotu do roztoku, ktorý stečie na zem. Je obohatený technológiou Active Anti Dirt System: emulgovaná silikónová zložka zostáva po určitú dobu, v závislosti na vonkajších vplyvoch, na povrchu pneumatiky a umožňuje ošetrenej časti pneumatiky odolávať špine. Zároveň dodáva pneumatike požadovaný lesk. Pri pravidelnom a dlhodobom používaní predlžuje životnosť všetkých ošetrovaných častí, zvyšuje ich odolnosť proti pôsobeniu teploty, kyslíka, ozónu a UV žiareniu.

Postup použitia: Dôkladne pretrepte. Naneste rovnomernú vrstvu peny zo vzdialenosti 10-15 cm na suchú plochu vonkajších strán pneumatík. Penu nechajte pôsobiť a voľne stekať bez ďalších zásahov. Pred použitím nemusíte pneumatiky umývať. Nepoužívajte na sklo, transparentné materiály a lak auta. Prípravok môže vytvoriť šmykľavý povrch, preto zabráňte aplikácii na volant, pedále, behúň pneumatiky a pod.

Pozor! Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom. Pri zohriatí sa môže roztrhnúť. Uchovávajte mimo dosahu detí! Používajte len na určený účel.

Objem: 400 ml                          

Hmotnosť: 0,395 kg

Oživovač pneumatík penový 400ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka COYOTE

Autokozmetika, prevádzkové kvapaliny a tlakové oleje

Značka COYOTE sa objavuje na trhu od roku 1998, o rok neskôr sú jej produkty dostupné v Českej republike a na Slovensku. COYOTE ponúka produkty autokozmetiky, prevádzkové kvapaliny a tlakové oleje.