e-shop pre pneumatiky

Apollo Extra Garancia

Hľadať pneumatiky

Šírka pneumatiky
Výska pneu
Priemer pneu
Zaťažný index
Rýchlostný index
Pokročilé nastavenia

Toyo Proxes C1S

Toyo Proxes C1SProxes C1S je nová prémiová pneumatika, určená pre silné a luxusné limuzíny. Jej stabilita pri vysokej rýchlosti a tichá, pohodlná jazda spĺňajú požiadavky týchto prestížnych vozidiel. 

Proxes C1S má tak isto prospech z malého jazdného odporu zlepšujúceho spotrebu paliva prispievajúceho k čistému životnému prostrediu.  

Silentwall technológia

  • Znižuje hlučnosťvzorky pneumatiky

Jamkové drážky

  • Dobrý jazdný komfort

Asymetrický design vzorky pneumatiky

  • Jazdné chovanie s tichou, pohodlnou jazdou

5 premenlivých výšok blokovvzorky pneumatiky

  • Zníženie hlučnosti vzorky pneumatiky

Široké rovné drážky

  • Dobrý odtok vody

V našom e-shope pneumatiky obchod možete zakúpiť letné pneu Toyo Proxes C1S Letné pneumatiky

Pneu Toyo Proxes C1S je letná pneumatika. Nižšie uvedená tabuľka obsahuje rozmery letné pneu ktoré vyrábajú s týmto dezénom, ktoré môžete zakúpiť v našom internetovom obchode. Pneumatiky obchod Vám na požiadavku aj doručuje objednané autogumy prostredníctvom kuriéra k Vám domov.

Kliknutím na rozmer prejdite na stránku kde nájdete autogumy Toyo, nie len vzor Proxes C1S ale aj iné vyrobené dezény od firmy Toyo ktoré vyrábajú v tomto rozmere v kategórii Letné pneumatiky.

Toyo Proxes C1S Letné pneumatiky 215/60R16
Toyo Proxes C1S Letné pneumatiky 225/50R16
Toyo Proxes C1S Letné pneumatiky 245/40R19
Toyo Proxes C1S Letné pneumatiky 245/45R17
Toyo Proxes C1S Letné pneumatiky 245/45R19
Toyo Proxes C1S Letné pneumatiky 275/30R19
Toyo Proxes C1S Letné pneumatiky 275/40R19

Pneumatiky značky Toyo – predstavenie výrobcu

Pneumatiky značky Toyo – predstavenie výrobcu

Firemné údaje výrobcu Toyo Pneumatiky Toyo - Stručná história spoločnosti Spoločnosť Toyo Tires si počas svojho 70-ročného pôsobenia na svetovom trhu vybudovala značku, ktorá sa zakladá na neustálych inováciách, na vysokej kvalite a výkone. Jej firmy po celom svete spoločne majú na starosti vývoj, výrobu, testovanie, distribúciu a marketingové operácie po celej Amerike, Európe, Ázii, Strednom východe a Oceánii. Celosvetovo známu a uznávanú spoločnosť založil v roku 1945 Rikimatsu Tomihisa v Japonsku s názvom Toyo Tire & Rubber Co, Ltd. Do Európy prišla firma až po 20-tich rokoch, keď v Nemecku založila spoločnosť Toyo Reifen GmbH. Potom nasledovali ďalšie firmy vo Veľkej Británii a v Holandsku. V roku 2005 bola založená firma Toyo Tire Europe, ako riaditeľstvo spoločnosti Toyo v Európe a stala sa tak zodpovednou za riadenie predaja a marketingu po celej Európe. Rok 2008 priniesol ďalší rast spoločnosti, keď otvorila firmu v Moskve. Nasledovala spoločnosť Toyo Tire Deutschland GmbH v roku 2014, ktorá riadi predaj a marketing v Nemecku a v Rakúsku. O pneumatikách Aby uspokojili požiadavky zákazníkov - a stanovili pár trendov v tomto procese - stala sa spoločnosť Toyo Tires lídrom v dynamických aplikáciách pneumatík. Na expanziu trhu začiatkom 21.storočia zareagovala spoločnost Toyo Tires nízkym profilom, veľkým priemerom ráfika a pneumatikami vysoko výkonnými. Veľmi úspešnú Proxes T1s nasledovali Proxes T1R, Proxes T1 Sport a v roku 2015 Proxes T1 Sport Plus. Táto nová pneumatika poskytuje stupeň "A" priľnavosti na mokrej vozovke. SUV a Off-Road Spoločnosť Toyo Tires je odborníkom na pneumatiky SUV a 4x4 tires. Rozsah diaľničných pneumatík sa rozprestiera od Proxes T1 Sport SUV Ultra vysoko výkonných pneumatik pre použitie na rýchlej diaľnici, k pneumatikám Open Country H/T, ktoré perfektne doplňujú pracovné 4x4 a pickupy. V kategóriách 4x4, Open Country A/T plus a pre ťažšie off-roady, poskytujú Open Country M/T mobilitu, aby ste došli ďalej. Pretekárska verzia Open Country M/T pneumatiky bola použitá k výhre na FIA Cross Country Rally Championship 2 Wheel trophy, FIA T2 Cross Country Championship, Baja 1000 a na niekoľko etapách Dakar Rally. V súčasnosti Spoločnosť Toyo Tire Europe GmbH má tri dcérske predajné spoločnsoti a predajcov na každom väčšom európskom trhu. Ich portfólio pneumatík pokrýva široký rad aplikácií — od vysoko výkonných, pretekami inšpirovaným radom Proxes po rad Open Country pre 4x4 a SUV po rad NanoEnergy šetrný k životnému prostrediu. Záväzok spoločnsoti Toyo Tires k inováci, kvalite, výkonu a vynikajúcej službe zákazníkom je neoblomný a trvalý Česká stránka firmy Toyo