e-shop pre pneumatiky

Apollo Extra Garancia

Hľadať pneumatiky

Šírka pneumatiky
Výska pneu
Priemer pneu
Zaťažný index
Rýchlostný index
Pokročilé nastavenia

Toyo NanoEnergy 2

Toyo NanoEnergy 2Zabezpečuje maximálnu pohodlnosť a bezpečnosť počas jazdy s nízkou spotrebou paliva a výborným výkonom na mokrom povrchu.  Je vhodná pre rodinné autá. Táto pneu má mimoriadne krátke brzdné dráhy za sucha i mokra a najnižší stupeň valivého odporu.

Obsahuje zmes s extra aktívnym polymérom pre :vynikajúcu palivovú účinnosť a zlepšenú tepelnú stabilitu.

4 široké pozdĺžne drážky zabezpečujú : krátku brzdnú dráhu za mokra (trieda C), jedinečnú odolnosť pred aquaplaningom, zlepšenú bezpečnosť a kontrolu riadenia na mokrej vozovke.

Optimalizovaný dezén pneumatiky slúži na: Zníženie valivej hlučnosti (70dB), pre dlhšiu  životnosť pneumatiky (o 11% dlhšia ako pri Proxes Ne) a vysoký jazdný komfort.

V našom e-shope pneumatiky obchod možete zakúpiť letné pneu Toyo Nanoenergy 2 Letné pneumatiky

Pneu Toyo Nanoenergy 2 je letná pneumatika. Nižšie uvedená tabuľka obsahuje rozmery letné pneu ktoré vyrábajú s týmto dezénom, ktoré môžete zakúpiť v našom internetovom obchode. Pneumatiky obchod Vám na požiadavku aj doručuje objednané autogumy prostredníctvom kuriéra k Vám domov.

Kliknutím na rozmer prejdite na stránku kde nájdete autogumy Toyo, nie len vzor Nanoenergy 2 ale aj iné vyrobené dezény od firmy Toyo ktoré vyrábajú v tomto rozmere v kategórii Letné pneumatiky.

Toyo Nanoenergy 2 Letné pneumatiky 175/65R15
Toyo Nanoenergy 2 Letné pneumatiky 185/55R15
Toyo Nanoenergy 2 Letné pneumatiky 185/65R15
Toyo Nanoenergy 2 Letné pneumatiky 195/50R16
Toyo Nanoenergy 2 Letné pneumatiky 195/55R16
Toyo Nanoenergy 2 Letné pneumatiky 195/60R15
Toyo Nanoenergy 2 Letné pneumatiky 195/65R15
Toyo Nanoenergy 2 Letné pneumatiky 205/55R16
Toyo Nanoenergy 2 Letné pneumatiky 205/60R16
Toyo Nanoenergy 2 Letné pneumatiky 205/65R15
Toyo Nanoenergy 2 Letné pneumatiky 205/65R16
Toyo Nanoenergy 2 Letné pneumatiky 215/45R18
Toyo Nanoenergy 2 Letné pneumatiky 215/55R17
Toyo Nanoenergy 2 Letné pneumatiky 225/40R18
Toyo Nanoenergy 2 Letné pneumatiky 225/45R17
Toyo Nanoenergy 2 Letné pneumatiky 225/45R18
Toyo Nanoenergy 2 Letné pneumatiky 225/50R17
Toyo Nanoenergy 2 Letné pneumatiky 225/55R17

Pneumatiky značky Toyo – predstavenie výrobcu

Pneumatiky značky Toyo – predstavenie výrobcu

Firemné údaje výrobcu Toyo Pneumatiky Toyo - Stručná história spoločnosti Spoločnosť Toyo Tires si počas svojho 70-ročného pôsobenia na svetovom trhu vybudovala značku, ktorá sa zakladá na neustálych inováciách, na vysokej kvalite a výkone. Jej firmy po celom svete spoločne majú na starosti vývoj, výrobu, testovanie, distribúciu a marketingové operácie po celej Amerike, Európe, Ázii, Strednom východe a Oceánii. Celosvetovo známu a uznávanú spoločnosť založil v roku 1945 Rikimatsu Tomihisa v Japonsku s názvom Toyo Tire & Rubber Co, Ltd. Do Európy prišla firma až po 20-tich rokoch, keď v Nemecku založila spoločnosť Toyo Reifen GmbH. Potom nasledovali ďalšie firmy vo Veľkej Británii a v Holandsku. V roku 2005 bola založená firma Toyo Tire Europe, ako riaditeľstvo spoločnosti Toyo v Európe a stala sa tak zodpovednou za riadenie predaja a marketingu po celej Európe. Rok 2008 priniesol ďalší rast spoločnosti, keď otvorila firmu v Moskve. Nasledovala spoločnosť Toyo Tire Deutschland GmbH v roku 2014, ktorá riadi predaj a marketing v Nemecku a v Rakúsku. O pneumatikách Aby uspokojili požiadavky zákazníkov - a stanovili pár trendov v tomto procese - stala sa spoločnosť Toyo Tires lídrom v dynamických aplikáciách pneumatík. Na expanziu trhu začiatkom 21.storočia zareagovala spoločnost Toyo Tires nízkym profilom, veľkým priemerom ráfika a pneumatikami vysoko výkonnými. Veľmi úspešnú Proxes T1s nasledovali Proxes T1R, Proxes T1 Sport a v roku 2015 Proxes T1 Sport Plus. Táto nová pneumatika poskytuje stupeň "A" priľnavosti na mokrej vozovke. SUV a Off-Road Spoločnosť Toyo Tires je odborníkom na pneumatiky SUV a 4x4 tires. Rozsah diaľničných pneumatík sa rozprestiera od Proxes T1 Sport SUV Ultra vysoko výkonných pneumatik pre použitie na rýchlej diaľnici, k pneumatikám Open Country H/T, ktoré perfektne doplňujú pracovné 4x4 a pickupy. V kategóriách 4x4, Open Country A/T plus a pre ťažšie off-roady, poskytujú Open Country M/T mobilitu, aby ste došli ďalej. Pretekárska verzia Open Country M/T pneumatiky bola použitá k výhre na FIA Cross Country Rally Championship 2 Wheel trophy, FIA T2 Cross Country Championship, Baja 1000 a na niekoľko etapách Dakar Rally. V súčasnosti Spoločnosť Toyo Tire Europe GmbH má tri dcérske predajné spoločnsoti a predajcov na každom väčšom európskom trhu. Ich portfólio pneumatík pokrýva široký rad aplikácií — od vysoko výkonných, pretekami inšpirovaným radom Proxes po rad Open Country pre 4x4 a SUV po rad NanoEnergy šetrný k životnému prostrediu. Záväzok spoločnsoti Toyo Tires k inováci, kvalite, výkonu a vynikajúcej službe zákazníkom je neoblomný a trvalý Česká stránka firmy Toyo