e-shop pre pneumatiky

Apollo Extra Garancia

Hľadať pneumatiky

Šírka pneumatiky
Výska pneu
Priemer pneu
Zaťažný index
Rýchlostný index
Pokročilé nastavenia

Kleber Hydraxer

Kleber HydraxerZnižuje riziko aquaplaningu a zároveň aj skracuje brzdnú dráhu za mokra. Dokonalý odvod vody zabezpečujú široké kanáliky uložené pozdĺž, prídavné pozdĺžne drážky v ramenných partiách a šikmé bloky profilu na vonkajšej strane. Dve široké pozdĺžne kanáliky nachádzajúce sa v strednej časti behúňa odvádzajú prevažnú časť vody z kontaktnej plochy. Jemné nárezy lamiel až k ramenám prerezávajú vodný film a tým zabezpečujú dobrú priľnavosť aj za mokra. Kleber Hydraxer je pneumatika s výbornými brzdnými vlastnosťami aj za mokra práve kôli vysokému počtu lamiel, ktoré sú rovnomerne rozdelené po celej ploche behúňa, čo prerúša vodný film medzi kontaktnou plochou a vozovkou.

V našom e-shope pneumatiky obchod možete zakúpiť letné pneu Kleber Hydraxer Letné pneumatiky

Pneu Kleber Hydraxer je letná pneumatika. Nižšie uvedená tabuľka obsahuje rozmery letné pneu ktoré vyrábajú s týmto dezénom, ktoré môžete zakúpiť v našom internetovom obchode. Pneumatiky obchod Vám na požiadavku aj doručuje objednané autogumy prostredníctvom kuriéra k Vám domov.

Kliknutím na rozmer prejdite na stránku kde nájdete autogumy Kleber, nie len vzor Hydraxer ale aj iné vyrobené dezény od firmy Kleber ktoré vyrábajú v tomto rozmere v kategórii Letné pneumatiky.

Kleber Hydraxer Letné pneumatiky 195/50R15
Kleber Hydraxer Letné pneumatiky 205/50R17
Kleber Hydraxer Letné pneumatiky 205/55R16
Kleber Hydraxer Letné pneumatiky 225/45R17
Kleber Hydraxer Letné pneumatiky 245/40R18