e-shop pre pneumatiky

Hľadať pneumatiky

Šírka pneumatiky
Výska pneu
Priemer pneu
Zaťažný index
Rýchlostný index
Pokročilé nastavenia

Hankook RW08

Hankook RW08Bezpečné riadenie a skvelý brzdný výkon  aj počas mrazu sú dosiahnuté novou zmesou siliky. Pneumatika má skvelú priľnavosť aj počas zimných podmienok. Má otvorenú smerovú konštrukciu, ktorá napomáha samočisteniu a odvodu vody.

Dôležité vlastnosti a charakteristiky:

  •  pneumatika je prispôsobená aj na terénne cesty

  •  lepšia kontrola nad riadením a lepšie brzdné vlastnosti na zamrznutej vozovke  sú zabezpečené špeciálnym usporiadaním blokov behúňa

Pneumatiky Hankook

Pneumatiky značky Hankook – predstavenie výrobcu

Firemné údaje výrobcu Hankook Firma Hankook Tire patrí medzi najväčších výrobcov pneumatík na svete. Firmu založili v roku 1941 v Južnej Kórei pod názvom Chosun Tire Company. Potom v roku 1968 ju premenovali na Hankook Tire Manufacture. Dnes ich výrobky môžeme nájsť po celom svete, ich kvalitu uznavajú aj najväčší Európski výrobcovia áut. Pneumatiky Hankook môžeme nájsť na kórejských automobiloch ako prvomontážna pneumatika. Firma Hankook Tire dodavá na prvomontáž pneumatiky aj pre autá Ford, Opel, Renault, Mercedes-Benz, BMW, Porsche alebo Volkswagen. V roku 2014 sa dohodli s BMW obuť všetky modely BMW X5 s pneumatikami Hankook Ventus S1 EVO. A v roku 2016 pre všetky modely BMW 7 sériu. Globálný partneri automobilového priemyslu(cz) V roku 1979 postavili najväčšiu továreň na svete na výrobu pneumatík. V roku 1982 postavili dve technické centrá v Deajeonu v Severnej Kórei a v Ohiu v USA. Ďalšie významné pobočky postavili v roku 1994 v Pekingu a technický centrum v Hannoveri v Nemecku. Výroba bola modernizovaná a automatizovaná v novej továrni v Kórei. Medzi 2000 a 2007 sa spoločnosť rozrástla o distribučný centrum v Holandsku a postavili testovaciu dráhu v Kórei, pre testy na suchom a mokrom povrchu. V roku 2007 obsadili 7. miesto na svetovom rebríčku výrobcov pneumatík. Významné ocenenia spoločnosti: Ford Q1 awards – najvyššie ocenenie za kvalitu, spoľahlivosť a technická podpora iF Design Award – v kategórii komunikácia Red Dot:Luminary Award – pre Boostrac koncept pneumatiku v roku 2015 Spoločnosť Hankook Tire je oficiálnym dodávateľom pneumatiky na preteky DTM Pneumatiky Hankook Pneumatiky Hankook môžete prevziať aj osobne v našom pneuservise. Pneuservis Bugár Dunajská Streda Múzejná 520, 929 01 tel.0908 59 22 46. Využite naše služby: prezutie kolesa, vyváženie, skladovanie kolies a pneumatík, obnovenie a vyrovnanie diskov, pieskovanie.