Na našej stránke si viete nakúpiť aj bez registrácie, avšak s registráciou získate mnoho zaujímavých výhod množstevné zľavy, vernostné zľavy až do 15% VIAC O ZLAVÁCH alebo REGISTRÁCIA

Extra garancia na pneumatiky Vredestein

Služba Vredestein Garancia+ je služba spoločnosti Apollo Vredestein Kft., ktorú je možné uplatniť výhradne vo servisoch, ktoré patria do siete Vredestein Club.

ZÁRUKA VREDESTEIN GARANCIA+

Extra garnacia - Vredestein garancia +

Službu Garancia+ je možné uplatniť v servisoch, ktoré nájdete na stránke www.avclub.sk a ktoré sa pripojili k tejto službe. Službu poskytujeme na zimné, letné, celoročné a na pneumatiky SUV, ktoré boli kúpené po dátume 01.10.2015 v množstve najmenej 4 ks za nasledujúcich podmienok. Garancia+ sa vzťahuje na neopraviteľné poškodenia pneumatiky vzniknuté z nižšie uvedených dôvodov:

  • Neopraviteľné poškodenia spôsobené kameňmi, obrubníkom, výmoľami, alebo inými ostrými predmetmi
  • Vandalizmus, v tomto prípade musí zákazník predložiť policajný záznam o tejto udalosti
  • Dopravná nehoda, v tomto prípade musí zákazník predložiť policajný záznam o dopravnej nehode, ktorý dokazuje jeho nevinu.

Garancia+ sa nevzťahuje na nasledujúce prípady:

  • Poškodenie spôsobené nesprávnou prevádzkou ako napríklad podhustené pneumatiky, nesprávna montáž, nesprávna geometria, pretekárska jazda atď.
  • Poškodenie vzniknuté po 12 mesiacoch od dátumu nákupu.
  • Poškodenie vzniknuté pri výške dezénu menej ako 3 mm.

Služby ponúkané na základe Garancia+:

Zákazník je opravnený uplatniť službu Garancia+, alebo požiadať o kontrolu pneumatík v ktoromkoľvek servise patriacom do siete Vredestein Club, ktorý sa pripojil k službe Garancia+. Servis, na základe Garancia+, prekontroluje poškodenú pneumatiku a rozhodne, či sa na reklamáciu vzťahujú podmienky Garancia+. V opačnom prípade bude žiadosť zákazníka zamietná. Ak je pneumatika na základe obhliadky servisu opraviteľná, servis poškodenú pneumatiku za poplatok opraví. V prípade, že pneumatika je na základe obhliadky servisu neopraviteľná a zákazník splňa podmienky služby Garancia+, servis vyplatí zákazníkovi hodnotu novej pneumatiky, ktorá bude znížená o hodnotu percentuálneho opotrebenia poškodenej pneumatiky. V prípade splnenia podmienok Garancie+ je servis oprávnený rozhodnúť či je pneumatika opraviteľná, alebo nie.

Podmienky uplatnenia služby Garancia+:

  1. Registrácia zákazníka na stránke www.avclub.sk/ do 30 dní od dátumu nákupu.
  2. Zákazník pri uplatnení Garancie+ musí predložiť doklad o nákupe pneumatík, ktorý obdržal od partnera Vredestein Club.
  3. Do 3 mesiacov od dátumu nákupu musí dať zákazník prekontrolovať pneumatiky v niektorom servise vyznačenom na stránke www.avclub.sk. Náklady na túto kontrolu, 1 EUR+DPH, hradí zákazník. Na registračnej karte je potrebné túto kontrolu dať potvrdiť a doklad o zaplatení kontroly treba uchovať a pri reklamácii predložiť.

Vo vyššie vyznačených prípadoch poškodenia pneumatiky, službu Garancia+ je možné uplatniť v ktoromkoľvek servise vyznačenom na stránke www.avclub.sk, ktorý sa pripojil k službe Garancia+.
Ak servis potvrdí neopraviteľnosť pneumatiky, podmienky služby Garancia+ budú splnené. V prípade, že zákazník predloží všetky potrebné doklady, servis vyplatí zákazníkovi hodnotu novej pneumatiky zníženú o percentuálne opotrebenie reklamovanej pneumatiky.
Apollo Vredestein Kft. si vyhradzuje právo na odvolanie služby Garancia+. Na pneumatiky, ktoré boli nakúpené pred dátumom odvolania služby, bude služba platná až do konca jej platnosti.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie