e-shop pre pneumatiky

Apollo Extra Garancia

Hľadať pneumatiky

Šírka pneumatiky
Výska pneu
Priemer pneu
Zaťažný index
Rýchlostný index
Pokročilé nastavenia

O nás

Na Pneumatikyobchod.sk ponúkame pneumatiky od renomovaných výrobcov a to hlavne na osobné, terénne (SUV, 4x4, off-road) autá. Ponúkame aj motopneu na motocykle a agro pneumatiky na špeciálne stroje(momentálne pracujeme na pridaní týchto produktov do katalógu). V našom katalógu nájdete pneumatiky značky:

Prémiové pneumatiky (najvyššia trieda kvality):

Continental Bridgestone
(prípravujeme: Michelin,Goodyear,Dunlop,Pirelli)

Stredná trieda pneumatík:

Hankook Yokohama Vredestein

Budget pneumatiky (základná trieda): Barum
Matador Apollo Sebring

Ďalej predávame aj elektróny a plechové disky, ktoré majú schvaľovacie značky KBA a TUV certifikát. Kvalitné disky vyrábané a certifikované v EU vyrobené presne podľa požiadaviek prvovýrobcu ponúkame v nasledujúcich značkách:

AEZ, DOTZ, DEZENT, ENZO, BORBET, MAK, PROLINE,...

Internetový obchod www.pneumatikyobchod.sk prevádzkuje spoločnosť All Tyres s.r.o.
Od roku 1990 prevádzkujeme pneuservis - na začiatku ako živnostník. Zaoberali sme sa hlavne opravaou a výmenou pneumatík, sprostredkovávali sme pneumatiky na protektorovanie. S predajom pneumatík sme začali v roku 2010 - vtedy už ako otec a syn sme viedli obchod ďalej. Prvý internetový obchod sme otvorili 2012. Vďaka veľkému dopytu a veľa spokojných zakazníkov sme v roku 2015 stali priamym odberateľom najväčších značiek pneumatík a založili sme firmu All Tyres s.r.o.
Naším cieľom je vybudovať ešte širší kruh spokojných zakazníkov. Preto sa u nás nemôže stať , že zabudneme na Vašu objednávku alebo že Vás v prípade meškania neinformujeme o stave objednávky.

Ako prvý na Slovensku ponúkame aj garanciu na prerazene pneumatiky Viac o tejto garancii nájdete tu: