Na našej stránke si viete nakúpiť aj bez registrácie, avšak s registráciou získate mnoho zaujímavých výhod množstevné zľavy, vernostné zľavy až do 15% VIAC O ZLAVÁCH alebo REGISTRÁCIA

JUMBO umývacia huba - ľahké uchopenie

Novinka
Značka: ARMOR-ALL
€1,60
Na Dotaz
Položka bola vypredaná…

ARMOR ALL – JUMBO huba – Vysoko savá, univerzálna umývacia huba. Vhodná pre všetky povrchy automobilu vrátane karosérie, skiel, plastov a nárazníkov. Efektívna.

Detailné informácie

Podrobný popis

VEĽKÁ HUBKA ARMOR ALL

Jumbo špongia Armor All s ergonomickým tvarom pre ľahké uchopenie je super efektívna. Dokáže absorbovať veľké množstvo vody, čím uľahčí umývanie vozidla. Vynikajúci pomocník na čistenie všetkých povrchov áut vrátane karosérie, okien, plastových povrchov a nárazníkov.

Postup použitia: Používajte s čistiacim prostriedkom na odstránenie odolnej špiny, nečistôt a škvŕn z povrchov. Po použití umyte mydlom a vodou a pred uskladnením nechajte uschnúť.

Pozor! Hubka je neabrazívna, ale dokáže zachytiť čiastočky, ktoré môžu poškriabať povrchy. Aby ste tomu zabránili, v prípade silného nahromadenia nečistôt umyte výrobok vodou-aj viackrát, aby ste odstránili pevné častice nečistoty.

Obsah balenia: 1x veľká špongia na umývanie auta

Rozmery: 220 x 120 mm

Hmotnosť: 0,021 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Široký sortiment autokozmetiky a príslušenstva

Armor All® Car Cosmetics je jednou z najpredávanejších značiek autokozmetiky a autodoplnkov na svete. Armor All® má dlhoročnú tradíciu vo výrobe autokozmetiky, ako sú

  • autošampóny,
  • leštidlá,
  • vosky,
  • čistiace a ochranné prostriedky na kožu a pod.

Produkty Armor All® sú navrhnuté tak, aby spomalili prirodzené starnutie interiéru a exteriéru auta. Odstraňujú nečistoty a chránia povrchy pred škodlivými látkami a UV žiarením.

Široká škála produktov na vinyl, gumu, plast, drevo a kožu zaisťuje, že Vaše auto bude plne udržiavané. Armor All® neustále rozširuje svoj sortiment. Na trh dodávame aj špeciálne špongie na umývanie áut, utierky z mikrovlákna, leštiace utierky, praktické čistiace utierky a iné autodiely. Rodina príslušenstva Armor All® poskytuje optimálny výkon produktov starostlivosti o vozidlo a udržiava Vaše vozidlo v špičkovom stave. Skromné začiatky 60. rokov minulého storočia odštartoval chemik Joe Palcher a jeho „zázračná receptúra“, ktorá chránila gumu, plasty a vinyl pred UV žiarením a ozónom